Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

 

15 januari 2024

5 mijlpalen van 2023

 

 

 

5 mijlpalen van 2023

Een terugblik op een prachtig jaar en veelbelovende vooruitzichten van 2024

De Feestdagen zijn voorbij. We hopen dat iedereen het fijn heeft gehad en weer volledig opgeladen aan het nieuwe jaar is begonnen.  Terwijl we 2023 achter ons laten, nemen we je nog één keer mee langs de 5 mijlpalen van dat jaar.

Natuurlijk kijken we ook vooruit. 2024 belooft een prachtig jaar te worden. Waarom? Nieuwe maatwerk software projecten en consultancy opdrachten bij bestaande en nieuwe opdrachtgevers. Een mooie roadmap voor ontwikkelingen van E-Brida en Mercado.  Leuke evenementen op de planning. En dankzij de versterking van ons team zien we de toekomst tegemoed!

Dit zijn de 5 mijlpalen van 2023 waar we ontzettend trots op zijn!

 

1. 20 jaar Agri Information Partners

Agri Information Partners ontstond twee decennia geleden uit een strategische herstart. Gert-Jan, Ad, Berno en Johan besloten door te zetten toen hun voormalige werkgever de stekker eruit trok.

Na twee decennia, een groeiend team, succesvolle maatwerksoftwareprojecten, consultancy-opdrachten en de introductie van twee softwareproducten, E-Brida en Mercado, in ons portfolio, vierden we trots ons 20-jarig jubileum. Dat deden we geheel in Formule-1 stijl. Heb je de aftermovie van ons klantevent ter ere van het 20-jarig jubileum gemist. Kijk hem hier terug.

We kijken uit naar de toekomst, waarin we talloze mijlpalen zullen vieren met zowel collega’s als klanten!

2. Teamuitbreiding

We zijn trots op ons team. Onze collega’s staan klaar voor elkaar en voor klanten, in goede en minder goede tijden. In deze dynamische periode hebben we nieuwe collega’s mogen verwelkomen die onze passie voor landbouw delen en expertise bieden op het gebied van informatiebeheer, veredeling en softwareontwikkeling. Het AIP-team bestaat momenteel uit 39 teamleden. In 2023 zijn Frank Leerink, Tessa Ravelli, Eleni Drosou, Edwin Janssen, Mathieu Dijkman, Sandra Scherpenhuijsen-Barten en Jan-Willem Kruize toegetreden tot ons team. Een welkome versterking in verband met onze ambities en nieuwe maatwerk projecten!

 3. Nieuwe functies in E-Brida

In 2023 hebben we nieuwe functies toegevoegd aan E-Brida, zoals Samples en Sample API, de Family Tree voor lijnen en voor Cross groups. We hebben “Experimental designs” geïntroduceerd, die een nieuwe aanpak bieden voor proefontwerp met verschillende willekeurige methoden. Op veel verzoeken is de Static Pedigree Tree opnieuw toegevoegd aan E-Brida Web. Ook in 2024 zullen we via de nieuwsbrief, LinkedIn en de knowledge base nieuwe functionaliteiten aankondigen.

4. Doorontwikkeling van Mercado

In 2023 hebben we de integratie van E-Brida en Mercado V2 voltooid. We hebben opties toegevoegd, zoals het in bulk downloaden van foto’s, en tal van andere verbeteringen doorgevoerd. Het is dan ook een mooi compliment dat steeds meer marketing- en productteams van veredelings- en productiebedrijven Mercado kiezen. Als je nog niet bekend bent met Mercado, of als je nieuwsgierig bent of Mercado anno 2024 van toegevoegde waarde kan zijn voor jouw bedrijf, nodigen we je uit om meer te leren via de webinars die we hebben gepland voor 2024.

5. Bezoek aan internationale evenementen

Na onzekere tijden met verschillende lockdowns, bracht 2023 nieuwe vrijheid. We mochten geweldige evenementen bijwonen, zoals IPM in Essen, ASTA: Vegetable & Flower Seed Conference, het ISF World Seed Congress in Kaapstad, ESA Euroseeds, Fruit Logistica Berlijn, Fruit Attraction in Madrid en nog veel meer. Het ontmoeten van nieuwe mensen en het verbinden met onze E-Brida- en Mercado-gebruikers wereldwijd was een hoogtepunt. En in 2024 zullen we regelmatig de wereld ingaan!

 

2024 belooft een prachtig jaar te worden. We hopen je tegen te komen tijdens een van onze webinars of bij een van de vele evenementen die we zullen bezoeken.